Series
Ratings
49
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
GhostRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 2.5
Secret LoveRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5