Titles you rated
The PriestsRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5