Movies
Ratings
30
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.5