Titles you rated
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 2.5
Lights and ShadowsRated ★ 4.5
Missing YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0