Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0