Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0