Movies
Ratings
604
A House of DynamiteRated ★ 2.5
The Lost BusRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
BrickRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 3.5
InfiniteRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Irregular At Magic High School The Movie The Girl Who Calls The StarsRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5