Series
Ratings
180
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 5.0- Three MenRated ★ 4.0
Save The Last Dance for MeRated ★ 5.0
My Precious ChildRated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.5
Air CityRated ★ 4.0