Titles you rated
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
MementoRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0