Titles you rated
- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 2.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0