Movies
Ratings
206
The ClanRated ★ 4.0
Happy EndRated ★ 4.0
Time RenegadesRated ★ 1.5
A Man and a WomanRated ★ 2.0
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
Hail, Caesar!Rated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0