Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
Ruby RingRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0