Movies
Ratings
223
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
Saw VRated ★ 5.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.5
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
Break OutRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Saw IIIRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0