Titles you rated
PrometheusRated ★ 5.0
TrainspottingRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Lorna's SilenceRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 5.0
Citizen KaneRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Turin HorseRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0