Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.5
FallRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0