Series
Ratings
41
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0