Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Under ParisRated ★ 2.0
PassengersRated ★ 2.5
UnderwaterRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
FracturedRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
MetamorphosisRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 2.5
MidnightRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.5
The Old GuardRated ★ 4.5