Titles you rated
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0