Titles you rated
Big Fish & BegoniaRated ★ 4.0
Mune: Guardian of the MoonRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 2.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Ernest & CelestineRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 5.0
The Emoji MovieRated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 4.5
Magic MikeRated ★ 2.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.0
CJ7Rated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Arthur ChristmasRated ★ 3.0