Movies
Ratings
547
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Kick-AssRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.0