Titles you rated
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5