Movies
Ratings
147
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Red RoomsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0