Series
Ratings
23
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0