Titles you rated
The Evil DeadRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 1.5
PandorumRated ★ 3.0
EpitaphRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Event HorizonRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5