Titles you rated
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 5.0