Titles you rated
IdolRated ★ 2.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0