Movies
Ratings
318
OutbreakRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
My Bloody ValentineRated ★ 2.5
Dead SilenceRated ★ 5.0
Eight Legged FreaksRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 5.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
Thomas & Friends: Blue Mountain Mystery - The MovieRated ★ 2.0
The MistRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
HostelRated ★ 5.0
The Descent: Part 2Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Tale of DespereauxRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Treasure PlanetRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 4.0