Series
Ratings
116
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
- The LandRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Love TrulyRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.5
Love RainRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 3.5
- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0