Movies
Ratings
44
My TeacherRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
CartRated ★ 2.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0