Titles you rated
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 4.0
The Virtual BrideRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 2.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0- The Carrie DiariesRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
The Carrie DiariesRated ★ 3.0