Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5