Movies
Ratings
178
Captain PhillipsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 3.0
No Longer HeroineRated ★ 3.5
...ingRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Dear JohnRated ★ 3.5