Series
Ratings
13
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0