Series
Ratings
40
Mischievous KissRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0