Titles you rated
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
LastRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5