Titles you rated
Patch AdamsRated ★ 4.5
American GangsterRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Inside ManRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 3.5
RansomRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
Green ZoneRated ★ 5.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 2.5
Get Rich or Die Tryin'Rated ★ 4.0