Titles you rated
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Big BrotherRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
47 Meters DownRated ★ 2.5