Movies
Ratings
148- Ornange Flavor ConcreateRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The MarvelsRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0