Series
Ratings
27
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Ready for StartRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5