Titles you rated
- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 3.0
HwajungRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 5.0
Thousand Years of LoveRated ★ 5.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0