Titles you rated
RememberRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0- My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 2.5
One Fine DayRated ★ 2.5
Beautiful DaysRated ★ 3.0
LoversRated ★ 3.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
- Loving YouRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.0- Family's HonorRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
The Greatest MarriageRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 2.0
Thousand Years of LoveRated ★ 1.5
Road No. 1Rated ★ 3.5