Series
Ratings
100
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5- Rainbow RomanceRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.5- Sharp3Rated ★ 3.5
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5