Titles you rated
GremlinsRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Mr. GoRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
The Devil's OwnRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
American PieRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.5
C'est Si BonRated ★ 3.0