Movies
Ratings
157
VeteranRated ★ 3.0
An Ethics LessonRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
The Last ExorcismRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.0