Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0