Titles you rated
Princess LuluRated ★ 3.0
The 101st ProposalRated ★ 2.5- Jang Gil SanRated ★ 3.0
Golden FishRated ★ 3.0- What Is Love?Rated ★ 2.5
Merry Go RoundRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 2.5
Tree of HeavenRated ★ 4.5
Strongest Chil-wooRated ★ 3.0
Winter BirdRated ★ 3.0- The LandRated ★ 3.0
Glass SlippersRated ★ 3.5- Sad Love StoryRated ★ 4.5
LoversRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.0
When I Was The PrettiestRated ★ 3.0