Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 2.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 2.0