Titles you rated
SinisterRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0