Movies
Ratings
23
Tidal WaveRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TedRated ★ 3.0
SpyRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0