Movies
Ratings
22
The Yellow SeaRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0